Beni Takip Edin
Arama Yap
Beni Takip Edin
Arama Yap
Excel Puantaj Tablosu XLS

Excel Puantaj Tablosu XLS

Personel puantaj takibini fiziki cetvel ile tutmak yerine benim gibi çevrimiçi olarak excel tablosunda tutmak isteyebilirsiniz. Her bir işletmenin puantaj tutma yöntemi farklıdır; kağıt kaleme not almak, ajandaya işlemek, akılda tutmak, excel tablosuna işlemek, özel yazılımlar kullanmak, kapı girişlerine kart türevi araçları ile otomatik işleme gibi farklı yöntemlerle hakediş hesaplamaktadır. Hazırlamış olduğum excel puantaj formülleri sayesinde izinli günler otomatik hesaplanır, hafta içi ve cumartesi yapılan ek mesailer %50 zamlı hücresine pazar yapılan mesailer %100 zamlı hücresine otomatik olarak kaydedilir. Excel Puantaj Tablosu dosyanızı OneDrive vs. bulut hesabınıza kaydederek daha güvenli kılabilir ve eş zamanlı olarak diğer yöneticilerle paylaşabilirsiniz.Excel dosyamıza ait görüntü yukarıda görüldüğü gibidir. Dosya uzantısı makro kodlar olduğu için .xlsm olmaktadır. Ay sonunda dilerseniz muhasebecinize dosya erişimi verebilir yada Bu bağlantıya tıklayarak dosyayı PDF formatına çevirerek çıktı alabilirsiniz.

Excel dosyasını indirmek için tıklayınız.Makale Yazarı
Harun Uysal
Yorum Yap

Harun Uysal

24 yaşında bilişimci, yatırımcı, asosyal ve keyif adamı 🙂 Ufak şeylerle mutlu olabilen iyimser ve her durumun olumlu tarafından bakabilen birisi.

İnstagram

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.